Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl pt. "Kobieta idealna", który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim:

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz JM Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim - prof. dr hab. Elżbieta Skorupska - Raczyńska zapraszają na wycieczkę do Gruzji.

 

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych przypomina, iż do dnia  31 października 2019 r. (ostateczny termin) należy złożyć wniosek o przyznanie świadczenia okolicznościowego.

Sekcja Płac informuję, że następuje zmiana firmy ubezpieczeniowej. W związku z powyższym konieczne jest wypełnienie nowej deklaracji przystąpienia. Prosimy o pilny kontakt z Sekcją Płac, Teatralna 25 pokój 114 (I piętro),  Tel. 095 7216-024 i 095 7279-514

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: a.chojnacka.czachor@gmail.com lub tel. 609209134.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top