|   EN

Niemcy - Cottbus

W dniach 14-18 lutego 2020 grupa wykładowców Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim w składzie:

prof. AJP dr hab. Beata A. Orłowska

prof. AJP dr hab. Paweł Leszczyński

dr Joanna Dubiec – Stach

dr Anna Bielewicz – Dubiec

mgr Sławomir Szenwald

przebywała w Brandenburgische Technische Universität Cottbus – Senftenberg w ramach programu Erasmus+.

W dniach 15-19 listopada 2018r. przebywałam na wyjeździe w ramach Erasmus + w partnerskiej uczelni Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg. Poza spotkaniami ze studentami uczestniczyłam w Międzynarodowej Konferencji pt.: International Conference Empowerment in Times of Forced Migration.

W dniach 9-15 kwietnia 2017 na zaproszenie Brandenburgische Technische Universitaet Cottbus-Senftenberg (Niemcy) w ramach programu Erasmus+ gościli w Cottbus prof. nadzw. dr hab. Beata Orłowska i mgr Sławomir Szenwald.

 

Na zaproszenie Brandenburgische Technische Univeristaet gościli w ramach programu Erasmus+ w Cottbus w dniach 10-14 grudnia 2016 roku prof. dr hab. Beata Orłowska i mgr Sławomir Szenwald.


W ramach programu Erasmus+ w dniach od 27.06.2016 do 3.07.2016 prof. dr hab. Beata Orłowska, dr Dorota Skrocka i mgr Sławomir Szenwald złożyli wizytę w Brandenburgische Technische Universtität Cottbus-Senftenberg. W trakcie pobytu wyżej wymienieni brali udział w spotkaniach z władzami i wykładowcami Wydziału Pedagogiki Społecznej, w czasie których omówiono: koncepcję wydania wspólnej publikacji naukowej, warunki wymiany studentów w roku akademickim 2016/17, sprawy związane z aktualizacją umowy dwustronnej i wiele innych zagadnień związanych ze współpracą.

Back to top